MasterPass ile ödeme Yukko'da !


Masterpass™ kart bilgilerinizi Mastercard alt yapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass™ logosu gördüğünüz işyerlerinde tek tıkla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür.


Masterpass™ bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kaydolduğunuz bir cep telefonu uygulaması değildir. Masterpass™ logosu gördüğünüz üye işyerlerinde, üye işyerinin ödeme alt yapısının içine entegre olmuş biçimde çalışır.


Masterpass™ ile internete bağlı tüm çevrimiçi cihazlar aracılığı ile alışveriş yaparken ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

Üstelik, kart bilgilerinizi bir kez kaydettiğiniz zaman, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden Masterpass™ üyesi tüm işyerlerinde tek tıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kısacası, Mastercard tarafından geliştirilen, Masterpass™ güvenli ödemenin dijital hali ile hızlı ve kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz.


Dilersenin Hesabım > Kayıtlı Kartlarım bağlantısından https://www.yukko.com/kayitli-kartlarim yeni kart ekleyebilirsiniz.


Masterpass hesabınızı kullanabilmeniz için;


  • Hesabınızda cep telefonu numaranızın tanımlı olması gerekir, eğer üye olurken cep telefonu numarası girmediyseniz veya hatalı is lütfen önce https://www.yukko.com/uyelik-bilgilerim adresinden güncelleyiniz.